O firmie

Firma EXAR, której siedziba mieści się w Bielsku - Białej powstała w 1991 roku. Już od 27 lat świadczy usługi w zakresie produkcji różnego typu zawiesi pasowych, wężowych, linowych i łańcuchowych. Zajmuje się również zaciskaniem, skręcaniem, zaplataniem i zakuwaniem lin. Stopniowo, rozwijając się oraz nabierając doświadczenia, stale poszerzała swoją ofertę produkcyjną i handlową. Obecnie jest jednym z głównych w Polsce producentów i dostawców osprzętu dźwignicowego. Jest też generalnym dystrybutorem marki BRANO, wiodącego producenta podnośników, wciągników oraz samozamykaczy, który działa na rynku światowym od przeszło 80 lat.
Misją firmy EXAR, czyli główną zasadą, wyznaczającą jej wartości jest dbałość o jakość na każdym etapie produkcji i dostarczania produktu. Produkty marek EXAR dostępne są zarówno dla rynku konsumenckiego, jak i w obszarze B2B, a są one adresowane do świadomych użytkowników, profesjonalistów i osób, które cenią jakość wykorzystywanych przedmiotów. Kompetencje producenta precyzyjnych narzędzi należących do osprzętu dźwignicowego są stale rozbudowywane i stanowią główny wyróżnik firmy wśród krajowej konkurencji.

Nowości i Promocje


PHPU EXAR Artur Kowejsza

ul. gen. Maczka 71B,
43-310 Bielsko-Biała
NIP: 796 192 21 35

tel. 503 429 569

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PHPU EXAR Artur Kowejsza" z siedzibą w ul. gen. Maczka 71B, 43-310 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 Exar - Superzawiesia - Wszelkie prawa zastrzeżone